Liga Narodów: Remis z Holandią

W wyjazdowym meczu 3. kolejki grupy 4 dywizji A Ligi Narodów reprezentacja Polski zremisowała 2-2 (1-0) z Holandią. Bramki dla Polski strzelili Matty Cash i Piotr Zieliński. Gospodarze odpowiedzieli trafieniami Davy'ego Klaassena i Denzela Dumfriesa. W doliczonym czasie gry rzutu karnego dla Holandii nie wykorzystał Memphis Depay. Następny mecz w Lidze Narodów "biało-czerwoni" rozegrają z Belgią 14 czerwca o godz. 20:45 w Warszawie.

Holandia - Polska 2:2 (0:1)
Bramki:
Davy Klaassen (51'), Denzel Dumfries (54') - Matty Cash (18'), Piotr Zieliński (49')

Skład: Łukasz Skorupski - Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński, Przemysław Frankowski (84' Kamil Glik), Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski (58' Szymon Żurkowski), Piotr Zieliński, Nicola Zalewski, Krzysztof Piątek.

Żółte kartki: Berghuis, Bergwijn, de Jong - Krychowiak, Bednarek, Skorupski, Zieliński, Żurkowski.

W 90. minucie Memphis Depay (Holandia) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).